Problemy na kanale You Tube

Znowu film nie pojawi się w terminie! Bardzo mi przykro, ale tym razem nie jest to wina mojego zmęczenia czy lenistwa, ale samego You Tube’a, w którym do absurdu wydłużyły się procedury sprawdzania zawieszanego od filmu. Od pewnego czasu trwają one po kilka dni. Chcąc nie chcąc, muszę się dostosować. Filmy sobotnie i niedzielne mogę nagrywać w poniedziałki, ale co zrobić z videoblogiem, który z założenia służyć miał komentowaniu spraw na bieżąco? Nie wiem na razie, jak z tego wybrnąć.

W każdym razie – sobotnie „z mojej półki” nie zostanie opublikowane, bo YT wciąż go nie sprawdził. Podejrzewam, że podobny los spotka niedzielną Akademię Zdrowego Rozsądku. Być może film przewidziany na dziś uda mi się opublikować jutro, ale nie ma gwarancji. YT z niczego się nie tłumaczy i nie ma tam z kim wyjaśnić, na czym polega problem.
Wygląda na to, że w najbliższych dniach cykliczność kolejnych filmów nadal będzie zaburzana. Z góry przepraszam, jeśli to nie okaże się chwilowym problemem, będę myślał nad przeorganizowaniem całego dotychczasowego modelu naszej komunikacji.
185
0

#VideoBlog

zobacz więcej
#AkademiaZdrowegoRozsądku
zobacz więcej

#ZMojejPółki

zobacz więcej